sirimods.com

Minecraft APK Full Indir Son Sürüm Android

Minecraft APK Full Indir Son Sürüm Android

Minecraft APK Full Indir Son Sürüm Android

Minecraft PE APK Mod Dünyasını Keşfetmek İçin Yolculuğa Çıkmaya Hazır Mısın? Minecraft APK Son Sürüm 2022 Yapmak, Minecraft APK Uygulamaları ve Minecraft Hakkında Daha Fazlasını Öğren!

Minecraft Mod APK Nedir?

Kullanıcıların açık dünya olarak oynayabildiği, hayatta kalma ve macera türündeki sevilen bilgisayar oyunudur.Daha sonradan mobil versiyonu da kullanıcılara sunulmuştur. Mojang AB (“AB” Ltd’nin İsveç dilindeki kısaltması için kullanılır.) video oyun geliştirici şirketinin ismidir.

Minecraft Tarihçesi

Zachtronics isimli video oyun geliştiricisi 2000 yılında oyun tasarımı ve programlaması için kurulmuştur. Kurucusu Zachary Barth’dır.

 

Zachtronics’in 2009 yılında geliştirdiği Infiniminer oyununu, oyuncuların daha çok eğlenebilmesi için kaynak kodlarını herkesin ulaşabileceği şekilde yayınlamasıyla, İsveç’li bir programcı “Notch” adıyla bilinen Markus Persson bu kaynak kodlarını internetten almıştır.

Markus, Minecraft’ın yapımcısı ve kurucusudur. Aynı zamanda kurucusu olduğu “Mojang AB” ana ofisi Stockholm, İsveç’te bulunan video oyun geliştiricisidir. Ardından firma oyununu değiştirmek yerine kaynak kodlarını değiştirerek kendi oyununu yapmak istemesiyle 2009 yılında Minecraft’ı tasarlamıştır. Minecraft, Mojang AB’nin en iyi bilinen geliştirdikleri oyundur.

Minecraft APK Full Indir Son Sürüm Android

 

İndirmek

 

()
لقطات الشاشة
تحميل Minecraft APK Full Indir Son Sürüm Android
Join Telegram
معلومات التطبيق
  • إسم التطبيق
  • الباكج نيم
  • محدث
  • مطلوب أندرويد 5.0
  • Price $0
سرعة عالية و بدون فيروسات!

مع سيري مود قم بتنزيل جمبع التطبيقات والألعاب المهكرة بروابط مباشرة

أترك تعليقك

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني.