sirimods.com

efootball 2022 mobile’ı indirin Android için

efootball 2022 mobile’ı indirin Android için

PES 2022 Mobil oyunu, grafikleri ve oynanış şekli ve oyunun içindeki kulüpler nedeniyle Android ve iPhone’daki en güçlü futbol oyunları serilerinden biridir. 2022 çevrimiçi arkadaşlarınızla oynayın.

Genel olarak PES serisini sunan PES 22 Mobile’dan bahsediyoruz.Tarihte geçen en güçlü futbol oyun serilerinden biridir ve Konan 2017’nin sonuna kadar hep aşık olmuştur.Bundan sonra Konami bunu yapmaya başladı. Oyunun ücretli olması ve içinde ödediğiniz paraya değmemesine ek olarak rastgele ve organize değil, ancak mobil sürüm her zaman ücretsiz bir sürüm ve hepimiz bundan zevk alıyoruz.Tek sorun şu ki bu gün için Arap takımları ve Arap takımları yok. Bu takımları Android 11’de çalışan sağlıklı ve kolay bir şekilde nasıl ekleyeceğinizi öğreneceğiz.

Arap takımları, Arap takımları ve Arap kulüpleri ile PES 2022 mobile’ı etkinleştiren başlangıçta, Google Play’e gidin ve bugün için PES 2021 oyununu indirin. En iyi Android mağazası bizde

 


pes 2022 mobil oyun indir

PES 2021 mobil oyununu Google Play’den indirdikten sonra şimdi verilen linkten yamayı indiriyorsunuz.Sadece bir dosya.Tek yapmanız gereken indirip aşağıya inmek ve indirme linkine tıklamak. dönüşüm sayfasına yönlendirileceksiniz 10 saniye bekleyin en alta iniyorsunuz sonra oyun linkini indiriyorsunuz indir butonuna tıklıyorsunuz yamayı android store’dan telefonunuza indirebilirsiniz

 

Arap takımlarında, transferlerde ve Arap ekiplerde PES 22 Mobil Yamasını indirdikten sonra önce üzerine tıklayarak yamayı açıyorsunuz ve ardından buraya word çıkar kısmına tıklıyorsunuz.Bir dosya çıkıyor.Tek yapmanız gereken bu dosyayı kopyalayıp transfer etmek. android/obb/jp.konamei.pesam Bu yola aktardıktan sonra yapıştırırsınız ve ardından değiştirmeyi kabul edersiniz ve böylece en son transferler, ekipler ve oyuncuları ile PES 2022 Mobile’daki yerini alacaktır. ayrılık, takımlar ve Arap kulüpleri. En güçlü Android futbol oyunlarından biridir.

PES 2022 mobil oyunu indir

Ayrılık ve Arap takımlarıyla PES 2022 oyununu indirmenin özellikleri
Mısır, Fas ve diğer Arap ülkeleri gibi tüm Arap takımlarını alıyorsunuz
Tüm Mısır ligi, Mister Al-Ahly Al-Ismaili ve diğer Mısır takımlarına sahipsiniz.
Bu yamaya eklenen tüm Arap kulüplerine ek olarak, oyunun içinde tadını çıkarabilirsiniz.
Arkadaşınız yamayı indirirken Tunus veya Fas’ın yanında Mısır’ı kullanarak arkadaşlarınıza ve rakiplerine karşı oynayabilirsiniz.
Oyunlar Kupalara girip gerçek kişiler üzerinden online maç yapabilir ve onlarla rekabet edebilirsiniz.
Oyun içinde oyun oynamak çok güzel ve herhangi bir değişiklik gerektirmiyor
Oyuncunun çok eğlenceli olmasının yanı sıra Android için en güçlü ve en iyi futbol oyunları arasında sayılıyor.

İndirme:

 

Burada

()
لقطات الشاشة
تحميل efootball 2022 mobile’ı indirin Android için
Join Telegram
معلومات التطبيق
  • إسم التطبيق
  • الباكج نيم
  • محدث
  • مطلوب أندرويد 5.0
  • Price $0
سرعة عالية و بدون فيروسات!

مع سيري مود قم بتنزيل جمبع التطبيقات والألعاب المهكرة بروابط مباشرة

أترك تعليقك

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني.